Spotkanie opłatkowe Fundacji

W wigilię święta Objawienia Pańskiego członkowie, wolontariusze Fundacji, Kapłani z Parafii św. Franciszka z Asyżu w Izabelinie, Pani – Dorota Zmarzlak – Wójt Gminy Izabelin oraz inni zaproszeni goście na spotkaniu świątecznym w siedzibie Fundacji wspólnie składali sobie życzenia, śpiewali kolędy i rozmawiali o kontynuowanych dziełach.

Radosna atmosfera udzieliła się również modlącym się w Kołach Żywego Różańca, którzy w salce katechetycznej mieli swoje spotkanie i odwiedzili nas przyjmując zaproszenie. Atmosfera wzajemnej serdeczności udzieliła się wszystkim. Dziękujemy każdemu, kto tych kilka chwil wygospodarował aby być z nami! Aby wspólnie świętować i radować się!

Dziękujemy Urszuli Żakowskiej – naszej wolontariuszce i prowadzącej Izabelińską Szkołę Ikony za przekazany Fundacji piękny wizerunek Pana Jezusa.

Dziękujemy każdemu z Was za każde słowo płynące prosto z serca… Nasz Patron ks. Aleksander Fedorowicz mówił: Ważna jest tylko MIŁOŚĆ, ważne jest, żebym robił to co dobre i żebym chciał dookoła siebie szerzyć dobro… Niech te słowa będą naszym drogowskazem na rok 2019!

Niech Pan Bóg błogosławi Nam wszystkim i naszym bliskim!

fot. Magdalena Kamińska i Paweł Życki